اطلاعات تماس

شهریار ، خیابان شریعتی (آهنگران)، بعد از شبكه بهداشت قدیم، انتهای كوچه آرش  |  02165280940  |  02165280941  |  02165280942

کلاس زبان انگلیسی

یکی از فواید یادگیری زبان‌ انگلیسی این است که کودک می تواند با فرهنگ‌های مختلف آشنا شود و افکار مختلف را بهتر درک کند. از این طریق ارتباط بهتری با دیگر افراد برقرار  کرده و فرهنگ‌های مختلف را با آغوش بازتری بپذیرد. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد کسانی که چند زبان را در کودکی یاد گرفته اند، افکارشان بسیار انعطاف پذیرتر و هوشمندانه‌تر از دیگر افراد است.

روابط اجتماعی بهتر

کودکان چند زبانه می‌توانند ارتباطات قویتر و عمیقی را با افراد مختلف جامعه داشته باشند. می‌توانند با کودکان مختلف به زبان خودشان صحبت کنند.برقراری ارتباط با دیگران می تواند به‌ سرعت اعتماد به ‌نفس را بالا برده، و کودک جایگاه خود را در اجتماع زودتر پیدا نماید.

فرصت‌های بهتر در آینده

یکی از مهمترین فواید آن مربوط به آینده‌ کودکان می باشد. بسیار مشخص است، کودکی که بتواند به زبان انگلیسی صحبت کند، فرصت‌های مناسب تری از نظر تحصیلی و شغلی نسبت به دیگران دارد. این کودک اطلاعاتی بسیار بیشتری میتواند از دنیای اطراف خود کسب کنند و مشکلات خود را با استفاده از این اطلاعات به بهترین شکل حل نمایند.

 

كودك چه زماني، چگونه و چرا بايد زبان دوم را بياموزد؟

در اين دوره و زمانه همه مي‌دانيم كه اهميت آموختن زباني غير از زبان مادري تا چه حد مهم و كاربردي است، اما چه زماني بايد شروع به آموزش زبان جديد كنيم؟ چگونه اين كار بايد انجام گيرد؟ اصلا چرا بايد كودك را با زباني ديگر و آموزش آن درگير كنيم؟
اكثر كارشناسان عقيده دارند، هرچه زودتر كودك با زباني جديد آشنا شود، بيشتر احتمال دارد كه مهارت كافي در آن زبان را به دست آورد. حتي برخي مي‌گويند، اگر آموزش زبان بعد از 10 سالگي شروع شود، آن فرد هيچ‌وقت نخواهد توانست مانند فردي بومي صحبت نماید. علاوه بر امكان برقراري ارتباط با افرادي بيشتر در تمام طول زندگي، كودك با يادگيري زباني جديد، از فوايد ديگري نيز بهره‌مند خواهد شد. شايد از نظر شما زياد هم درست نباشد، اما محققان دريافته‌اند با اين آموزش، عملكرد كلي كودك در مدرسه بهبود يافته و مهارت‌هاي حل مساله وي نيز افزايش پيدا مي‌كند. همچنين اين كودك روزي در محيط‌هاي كاري قرار مي‌گيرد. بنابراين دانستن زباني ديگر در اين مورد هم به او كمك زيادي خواهد كرد؛ همچنين فرصت‌هاي شغلي براي اين گروه از افراد خيلي بيشتر خواهد بود.